Greek Aquarist's Boards - Φόρουμ συζητήσεων γιά το χόμπυ του Ενυδρείου

Greek Aquarist's Boards - Φόρουμ συζητήσεων γιά το χόμπυ του Ενυδρείου (http://www.aquatek.gr/vb/index.php)
-   Το GAB στην Έκθεση "Κατοικίδια εν δράση" 2016 (http://www.aquatek.gr/vb/forumdisplay.php?f=235)
-   -   Σας ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ! (http://www.aquatek.gr/vb/showthread.php?t=94161)

Dimis 18-10-16 21:33

Καλως μας ηρθες Γιωργο!

voas 19-10-16 00:12

Καλησπέρα και απο εμένα!
Ειμαι πολύ χαρούμενος καταρχήν που βγάλαμε σε πέρας όλη η ομάδα της έκθεσης αυτήν την πολύ δύσκολη αποστολή με φανταστικά αποτελέσματα!
Δεν θα σταθώ μεμονωμένα σε άτομα γιατι με έχετε καλύψει απόλυτα οι προλαλήσαντες!
Θα πω ομως για την θετικη ενέργεια που υπήρχε κατα την διάρκεια της προετοιμασίας έως και το τελείωμα της έκθεσης,ήταν κατι το εντυπωσιακό για τα σημερινά δεδομένα!
Μεγαλούργησε το ομαδικό πνεύμα!
Να ειμαστε καλα να χαιρόμαστε αυτές τις στιγμές!
Σε ευχαριστω για ολα gab!

Tolis 19-10-16 01:48

Παρακολούθησα λιγάκι τα τεκταινόμενα, και είδα (πιό πολύ) και τις φωτογραφίες απο την προσπάθειά σας.
Πολλά πολλά συγχαρητήρια για το καταπληκτικό αποτέλεσμα σε όλα τα παιδιά που ασχολήθηκαν.
Κι ένα τεράστιο ευχαριστώ κι από μένα σε όλους σας! (Κάποιοι παλιότεροι ξέρουν γιατί).
Συνεχίστε έτσι.

ΚΩΣΤΑΣ ΡΟΜΠΟΤΗΣ 19-10-16 09:52

Παιδιά καλημέρα, θα θελα κι εγώ να καταθέσω τα συγχαρητήρια σε όλο το φόρουμ για την αλληλεγγύη, για το τρέξιμο στην έκθεση και φυσικά το καταπληκτικό κλίμα που υπάρχει. Δυστυχώς για μένα και γι αυτό δεν έγραψα τόσες μέρες, ενώ καθόμουν όλο το καλοκαίρι χωρίς δουλιά μέχρι και τις αρχές Οκτώβρη, το 3μερο της έκθεσης με βρήκε στον Πύργο για δουλιά που την είχα πολύ ανάγκη και μόλις χθες βράδυ γύρισα Αθήνα. Κρίμα γιατί πέραν ότι ήθελα οπωσδήποτε να περάσω οικογενειακώς να δω το περίπτερο και να μιλήσω με γνωστούς και να γνωρίσω κι από κοντά ανθρώπους του GAB, ήθελα πάνω απ όλα να βοηθήσω κι εγώ. Παρόλα αυτά με τα νήματα της έκθεσης έστω κι εκ του μακρόθεν κι από κινητό, μπήκα όσο ήταν δυνατό στο κλίμα, απ την άλλη ζήλεψα τρομερά που δεν μπόρεσα να είμαι μέρος της. Συγχαρητήρια σ όλα τα παιδιά που την έτρεξαν, σ αυτούς που την οργάνωσαν, σ αυτούς που συνέβαλαν μ οποιοδήποτε τρόπο κι ελπίζω του χρόνου πρώτα ο Θεός να είμαι κι εγώ παρών.

Dimis 19-10-16 14:46

Οπως ειπα και στο ανοιγμα του θεματος σιγουρα καποιον θα ξεχναω,και το καταφερα παλι...
Ξεχασα να αναφερω ατομα που προσπαθησαν να βοηθησουν,αλλοι τα καταφεραν,αλλοι δεν χρειαστηκε τελικα.

Οποτε να ευχαριστησω
Τον dimitris77 που πρόσφερε ενυδρείο,δισκους,γαρίδες και οτι αλλο θελαμε αλλα τελικα δεν ειχαμε τον χωρο για ολα αυτα.
Τον fotisamor που μας πρόσφερε επιβατικά αυτοκίνητα για την μετακινηση μας το 3ημερο της εκθεσης αλλα τελικα δεν τα χρειαστηκαμε.
Τον odin79 που τυπωσε με δικα του εξοδα αυτοκόλλητα του φορουμ μας και επισης εστειλε και ενα φορτηγο φυτα για το στησιμο του φυτεμενου.
Τον Κωστα Ρομποτη που τον εχωσα να κλαδεψει εκτακτως το ενυδρειο του για να φυτεψει το λουλουδατος G AQUA στην εκθεση.
Την Klairitsa που και αυτη μας εστειλε τα λουλουδακια της.
Επισης τους χρηστες
Varadero
illias vag
golf4470
puntomad
christoschor
platy
που εκδηλωσαν την επιθυμια να βοηθησουν με οποιο τροπο μπορουσαν.

Σας ευχαριστω ολους σας.

G_AQUA 19-10-16 17:04

Εγώ αυτό που θέλω να πω ότι αν και δεν είχα τον χρόνο να μείνω και να βοηθήσω παραπάνω, απόλαυσα πραγματικά κάθε στιγμή που πέρασα εκεί. Ολα τα λεφτά τα γουρλωμένα μάτια των πιτσιρικάδων οταν αντίκρυζαν την λίμνη και τα ενυδρεία, τα χαμόγελα ικανοποίησης όσων μας επισκέφτηκαν αυτές τις μέρες και τα συγχαρτηρία που άκουγαμε από αγνώστους για την δουλειά που έγινε.

Ακόμα περισσότερο από όλα όμως απόλαυσα την παρέα των παιδιών του GAB. Δεν ήξερά κανέναν και μέσα σε λίγες ώρες ήταν σαν να τους γνωρίζω μια ζωή.

Γιώργο Μυσιρλή, odin, klairitsa, Manos3, energy52, Zapatas, Sarpijk, Moradin, klipitiklopos, Bismakos, Discus fan, Κώστας Ρομποτής, geotron, GN AZ , Τάκης και όλα τα άλλα παιδιά που μέχρι την τελευταία στιγμή έτρεχαν να στείλουν κλαδέματα, σας ευχαριστώ και σας ευχαριστούμε ! (Στην επόμενη έκθεση θα έρθω εγώ να κλαδέψω τα ενυδρεία σας :D)

Dimis, θα τα λέμε πλεόν πιο συχνά, αυτό είναι σίγουρο. Μου χρωστάτε άλλωστε τα σουβλάκια που φάγατε όταν έφυγα και την πίτσα που δεν πρόλαβα ούτε κομμάτι γιατί τα έδινε ο Discus στις κυρίες...

Γιώργος Κ 20-10-16 10:00

Και από μέρους μου θα ήθελα να ευχαριστήσω όλους και όλες όσους βοήθησαν να γίνει πραγματικότητα το περίπτερο μας ... Εξεπλάγην όταν είδα πολλούς ανθρώπους να συνεργάζονται με τόσο καλή θέληση και μερακι ! Συνήθως σε τέτοιες περιπτώσεις οι πιο πολλοί έρχονται σαν επισκέπτες όταν είναι όλα έτοιμα ενώ στην περίπτωση του Gab είδα πολύ κόσμο που να είναι προθυμοι να βοηθήσουν σε οτδηποτε μπορούσαν! Όλοι λένε ότι ήταν το καλύτερο περίπτερο της έκθεσης κάτι που δε μπορώ να το επιβεβαιώσω! Δεν πήγα βόλτα να δω τα αλλα περίπτερα. Θεώρησα ότι οι δυο μέρες που πήγα θα έπρεπε να αφιερώσω και το τελευταιο λεπτό να ξεκουράσω τα παιδια που είναι φυσιολογικό να ήταν ήδη κουρασμένοι! Και κουρασμένοι που ήταν δεν σταματούσαν ...
Έχοντας ανάλογες εμπειρίες με αλλα φόρουμ συνήθως η ποιότητα και η ποσότητα των ανθρώπων είναι αντιστρόφως ανάλογες . Το Gab έχει και πολλούς αλλα με ποιότητα ... Και εκεί είναι η δυναμη αυτού του φόρουμ. Δεν έχω αλλα λογια! Χαίρομαι πολύ που είμαι μέρος αυτού ...

Diskus fan 20-10-16 23:19

Παράθεση:

Αρχική Δημοσίευση από G_AQUA (Μήνυμα 973168)
Εγώ αυτό που θέλω να πω ότι αν και δεν είχα τον χρόνο να μείνω και να βοηθήσω παραπάνω, απόλαυσα πραγματικά κάθε στιγμή που πέρασα εκεί. Ολα τα λεφτά τα γουρλωμένα μάτια των πιτσιρικάδων οταν αντίκρυζαν την λίμνη και τα ενυδρεία, τα χαμόγελα ικανοποίησης όσων μας επισκέφτηκαν αυτές τις μέρες και τα συγχαρτηρία που άκουγαμε από αγνώστους για την δουλειά που έγινε.

Ακόμα περισσότερο από όλα όμως απόλαυσα την παρέα των παιδιών του GAB. Δεν ήξερά κανέναν και μέσα σε λίγες ώρες ήταν σαν να τους γνωρίζω μια ζωή.

Γιώργο Μυσιρλή, odin, klairitsa, Manos3, energy52, Zapatas, Sarpijk, Moradin, klipitiklopos, Bismakos, Discus fan, Κώστας Ρομποτής, geotron, GN AZ , Τάκης και όλα τα άλλα παιδιά που μέχρι την τελευταία στιγμή έτρεχαν να στείλουν κλαδέματα, σας ευχαριστώ και σας ευχαριστούμε ! (Στην επόμενη έκθεση θα έρθω εγώ να κλαδέψω τα ενυδρεία σας :D)

Dimis, θα τα λέμε πλεόν πιο συχνά, αυτό είναι σίγουρο. Μου χρωστάτε άλλωστε τα σουβλάκια που φάγατε όταν έφυγα και την πίτσα που δεν πρόλαβα ούτε κομμάτι γιατί τα έδινε ο Discus στις κυρίες...

Κατά πρώτον... είναι diskus... και ΔΕΝ περίμενες, τώρα να το μάθεις. :smt016 :smt110
Καλά ωρέ... ΔΕΝ είδες πόσο αδύνατα ήταν τα πλάσματα; :smt108 ΔΕΝ τα λυπήθηκες καθόλου; :smt107
:smt105 Εγώ άλλωστε... για το καλό σου το έκανα... η πίτσα είναι "τίγκα" στα λιπαρά.- :smt019
:smt081 :smt044 :smt043

stanisalus18 20-10-16 23:27

Παράθεση:

Αρχική Δημοσίευση από Diskus fan (Μήνυμα 973806)
Κατά πρώτον... είναι diskus... και ΔΕΝ περίμενες, τώρα να το μάθεις. :smt016 :smt110

Πάντως κυρ Νίκο στην μπλούζα σας το γράφετε με το Discus και όχι το Diskus :smt016

Diskus fan 20-10-16 23:30

Η μπλούζα ήταν δώρο από τον Πέτρο Αφρικάνο... ανορθόγραφος κι αυτός.- :D

voas 11-12-16 13:47

φανταστικές εμπειρίες!
είμαι πολύ χαρούμενος που τις περάσαμε όλοι μαζί αγαπημένοι χωρίς απρόοπτα!
εύχομαι να είμαστε όλοι καλά και του χρόνου ακόμα μεγαλύτεροι & περισσότεροι!
δεν σας κρύβω ότι με έχει πιάσει νοσταλια για τις μέρες αυτές που περάσαμε παρέα!
εις το επανιδείν!

Πάνος 14-12-16 12:37

Παράθεση:

Αρχική Δημοσίευση από voas (Μήνυμα 985267)
εύχομαι να είμαστε όλοι καλά και του χρόνου ακόμα μεγαλύτεροι & περισσότεροι!!

Είμαι σίγουρος!!! Η ομαδα του GAB ΠΕΤΑΕΙ!!!


Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 14:13.

Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Copyright 2000-2016 Greek Aquarists Board

Page generated in 0,02190 seconds with 11 queries